TCMB'ye Baglanilamadi!
Access is denied.

pendik mali müşavir Mali Müşavirlik Hizmetleri - Anadolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd. Şti

pendik mali müşavir

pendik mali müşavir Muhasebeci olmak ülkemizde alaylı dediğimiz çalışma süresinde edinilen tecrübeyle olabileceği gibi günümüzde giderek yaygınlaşan şekilde üniversitelerin muhasebe ve finans bölümünden mezun olan kişiler tarafından da yapılmaktadır. Şirketin yapısı ve çalışan sayısı aynı zamanda hacmi arttıkça hem tecrübeli hem de eğitimli muhasebecilere olan ihtiyaçlar artmaktadır.

Kuruluş aşamasında veya esnaf düzeyindeki yüksek işlem hacmi olmayan işletmeler için ön muhasebeciler yeterli olacaktır. Çalışan sayısı yapılan işlem adedinin ve ciroların da artmasıyla birlikte tecrübeli muhasebecilere ve muhasebe departmanlarına ihtiyaç doğacaktır. Yine ilerleyen dönemler için de şirketler dışarıdaki muhasebeciler tarafından denetlenmektedir. Dışarıdan gelen denetçiler ise genellikle denetleme şirketleri veyaYeminli Mali Müşavirler olmaktadır.

Mükellef Girişi

Kısayol Bağlantıları

T.C. Resmi Gazete e-bildirge e-beyanname e-vergi dairesi Luca Üye Girişi Mevzuat Bilgi Sistemi TURMOB e-kütüphane İŞKUR İstanbul Ticaret Odası Ticaret Sicil Gazetesi

Güncel Bilgiler

altın
ANKARA