TCMB'ye Baglanilamadi!
Access is denied.

ümraniye mali müşavir Mali Müşavirlik Hizmetleri - Anadolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd. Şti

ümraniye mali müşavir

ümraniye mali müşavir konusunda oldukça fazla seçenek bulunan bir ilçedir, ilçenin en güvenilen ve bilgi geçmişine sahip olanları arasında bir firma bulmak sizin elinizdedir.


Firmaların, finansal denetleme kurumları ile sorunsuz ilişkiler kurmasına yönelik olarak hizmet veren mali müşavirler, işletmelerin mali yapılarının mevzuatlara uygunluğu konusunda çalışmalar yürüten kişilerdir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olup stajlarını tamamlayan kişiler, Bakanlık tarafından yapılan sınavda başarılı oldukları takdirde mali müşavir unvanı kazanırlar. Düzenlemelerini hukuk ve muhasebe gibi alanlardaki mevzuat kurallarına göre yapan mali müşavirler; serbest çalışan şahısların, resmi ve özel kuruluşların gelir ve giderlerini muhasebe defterlerine kaydederek muhasebe ve finans işlemlerini yürütmekle görevlidirler. Mali Müşavir iş ilanları veren firmalar, fizibilite raporlarını kusursuz bir şekilde düzenleme becerisine sahip olan mali müşavirler ile çalışmak isterler.Mesleğini aktif olarak sürdüren, mevzuatlardaki gelişmeleri günlük olarak takip eden, sayıları çok iyi kullanabilen, akıl yürütebilme becerisine sahip olan, ayrıntıcı ve analitik kişilerin, firmaların oluşturduğu mali müşavir iş ilanı için yapacakları başvurulardan olumlu yanıt alma ihtimalleri yüksektir. Mali müşavirler, diğer firmalarla ve kamu kuruluşları ile temas halinde çalıştıkları için, ikna kabiliyeti yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı olan müşavirlerin meslekte yükselmeleri daha kolaydır. Mali müşavirlik firmalarının yanı sıra şirketlerin de yayınladıkları mali müşavir ilanları arasından istediğinize başvurarak, kısa sürede mesleğinizi sürdürebileceğiniz ideal bir işe kavuşabilirsiniz.


Mükellef Girişi

Kısayol Bağlantıları

T.C. Resmi Gazete e-bildirge e-beyanname e-vergi dairesi Luca Üye Girişi Mevzuat Bilgi Sistemi TURMOB e-kütüphane İŞKUR İstanbul Ticaret Odası Ticaret Sicil Gazetesi

Güncel Bilgiler

altın
ANKARA